Lajme

Digjet një veturë në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 21:13 | 02 January 2022

Gjatë mbrëmjes së sotme është djegur një makinë në rrugën “Afrim Loxha” në Prishtinë.

Rastin për Gazetën Infokus e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e policisë për Prishtinë, Flora Ahmeti.

Ajo tha se zjarri është lokalizuar dhe nuk është raportuar për të lënduar.

“Sot rreth orës 20:30, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në rrugën “Afrim Loxha” në Prishtinë ku është djegur një veturë. Zjarri është lokalizuar.

Nuk raportohet për persona të lënduar”, ka thënë Ahmeti./Gazeta Infokus/

Të tjera