Lajme

Digjet një shtëpi në Ranillug

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 10 January 2022

Një burrë në Gjilan ka raportuar në polici se si pasojë e një zjarri është djegur pjesërisht shtëpia e dajës së tij.

Sipas policisë shkaqet e shpërthimit të zjarrit ende nuk dihen, dhe rasti është duke u hetuar.

“Ranillug, NN. Ankuesi kosovar ka njoftuar se si pasojë e një zjarri në është djegur pjesërisht shtëpia e dajës se tij mashkull kosovar. Shkaqet e shpërthimit të zjarrit nuk dihen. Rasti në hetime”, thuhet në raport./Gazeta Infokus/

Të tjera