Lajme

Digjet një shtëpi në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 11:41 | 15 May 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se është përshirë nga zjarri një shtëpi në fshatin Hnec të Fushë Kosovës.

Si pasojë e zjarrit një dhomë e shtëpisë është djegur, transmeton infokusi.com

Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe ka fikur zjarrin, ndërsa vlera e dëmeve të shkaktuara sipas ankuesit është rreth 2000 €.

Nuk raportohet për të lënduar./INFOKUSI

 

 

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera