Lajme

Digjet një banesë në Mitrovicë

Autori: Gazeta inFokus 22:27 | 31 December 2021

Para pak minutash ka marrë flakë një banesë në rrugën “Ferat Dragaj” në Mitrovicë.

Sipas dëshmitarëve, zjarri ka kapluar gjithë banesën dhe janë në rrezik edhe banesat e tjera, raporton media lokale në Mitrovicë, Jepi Zë.

Siç shihet nga pamjet, zjarri ka marrë përmasa të mëdha, ndërkohë që nuk dihen shkaqet.

Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po mundohen ta fikin zjarrin.

Të tjera