Lajme

Digjen pishat në Qendrën e Studentëve

Autori: Gazeta inFokus 13:38 | 11 January 2020

Është raportuar se brenda rrethojës së Qendrës Studentëve në Prishtinë, janë djegur drunjtë dekorativ.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore, si dhe njësiti i zjarrfikësve të cilët e kanë shuar zjarrin.

Për momentin nuk ka të dyshuar.

Të tjera