Lajme

Digjen dy vetura në një parking në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 09:20 | 29 May 2022

Policia ka njoftuar se janë përfshirë nga zjarri dy vetura private në Prishtinë që ishin të parkuara në parking.

Zjarrfikësit sipas Policisë kanë lokalizuar zjarrin.

Rasti ka ndodhur në ora 05:00, të shtunën.

“Veturat e përfshira nga zjarri janë konfiskuar për ekzaminim dhe hetime të mëtutjeshëm”, thuhet në raportin e PK-së.

Të tjera