Rozë

Diellza Bunjaku e bukur, por ja sa përrallore e ka vajzen

Autori: Gazeta inFokus 22:24 | 23 October 2021

Kanë kaluar kohë që kur bukuroshja Diellza Kolgeci nuk është parë në skenë, apo e përfshirë në ndonjë projekt.

Por, imazhi i saj nuk është harruar, pasi portreti i Diellza Bunjakut për vite me rradhë është parë kudo.

Diellza prej vitesh jeton në Lindër bashkë me të shoqin dhe vajzat e saj që tashmë janë rritur dhe bërë shumë të bukura.

Kjo është Roma, vajza e madhe e modeles. Nënë e bijë po duken shkëlqyeshëm në këtë fotografi.

Të tjera