Rozë

As dielli nuk shkëlqen ashtu siç po shkëlqen sot Luana! (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:50 | 27 April 2017

Prezantuesja seksi Luana Vjollca nuk ka përfunduar pushimet.

Së fundi ajo është prapë shumë aktive në rrjetet sociale kështu duke publikuar fotografi nga më të ndryshmet.

Ajo ka pozuar e veshur me një fustan që tregon linjat e saj trupore në formën më të mirë të mundshme, transmeton Indeksonline.

-Advertisement-

Luana vazhdon të jetë shumë e dashur dhe e kërkuar nga publiku edhe pse ka kohë të gjatë që nuk ka lansuar ndonjë këngë, sërish di si të jetë pranë fansave të saj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera