Lajme

‘Diçka po zihet’ a po i bashkohet Milaim Zeka AAK’së?

Autori: Gazeta inFokus 16:43 | 14 January 2021

Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka publikuar një fotografi së bashku me Daut Haradinajn dhe Milaim Zekën.

Hasani ka publikuar një fotografi në Facebook, ku shihet bashkë me Daut Haradinajn e Milaim Zekën.

Krahas fotografisë Hasani ka shkruar se “diçka po zihet”.

Ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nuk dihet nëse Zeka do i bashkëohet kësaj partie./Gazeta inFokus/

Të tjera