Rozë

Dhurata Dora shfaqet atraktive nga xhirimet e klipit të ri

Autori: Gazeta inFokus 23:44 | 24 May 2021

Këngëtarja së shpejti po publikon projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Dhurata publikoi një imazh në rrjete sociale ku shkroi një pjesë nga teksti i këngës së ardhshme.

Ajo u shfaq me një fustan ngjyrë jeshil teksa për grimin dhe flokët ishte përkujdesur t`i rregullonte mjaft me stil të veçantë.

“Se veq ty t‘duuuu, a jeni gati?”, shkroi Dhurata në mbishkrimin e fotografisë.

Këngëtarja dukej mjaft joshëse por se kur do të publikohet kënga ende nuk dihet.

Të tjera