Lajme

Dhunohet një e mitur në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 09:54 | 28 September 2021

Një e mitur është dhunuar rreth dy muaj më parë në Gjilan, shkruan Gazeta Infokus.

Policia ka njoftuar se të hënën është arrestuar personi i dyshuar.

“Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajte”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti vazhdon të hetohet. /Gazeta Infokus/

Të tjera