Rozë

“Dhezet” Adelina Tahiri, thyen edhe pjatat në një mbrëmje muzikore

Autori: Gazeta inFokus 17:05 | 21 June 2022

Artistja shqiptare, Adelina Tahiri është parë duke bërë gjeste të pahijshme.

Disa postime të këngëtares marrin vëmendjen e publikut dhe mediave roze.

Së fundmi në një InstaStory krijuesja e disa hiteve ndau një video nga një festë.

Aty, Adelina shihet duke kënduar dhe thyer pjatat.

Të tjera