Fokus

Detajet e fundit nga vendi i ngjarjes: Çka ndodhi në Institutin e Mjekësisë Ligjore, një ditë pas seancës gjyqësore për rastin e Astrit Deharit?

Autori: Gazeta inFokus 12:09 | 21 November 2023

Në orët e hershme të mëngjesit, Instituti i Mjekësisë Ligjore më saktësisht dy zyra në këtë objekt janë kapluar nga flakët.

Gazeta Infokus ju sjell informacionet e fundit nga vendi i ngjarjes të cilat i gjeni në videon më poshtë:

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BURSA të plota në Infermieri dhe PUNËSIM në Gjermani ofrohen nga UNI-Universum International College dhe Klinika Gjermane “Knappschaft”

Të tjera