Lajme

Detaje nga policia për vdekjen e dyshimtë në Mitrovicë

Autori: Gazeta inFokus 09:33 | 27 January 2022

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur të mërkurën, ku thuhet se është gjetur një burrë pa shenja jete, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore dhe ekipi mjekësor ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera

rel="nofollow"