Lajme

Detaje nga Policia, një person dërgohet në QKUK pas aksidentit në Dardani

Autori: Gazeta inFokus 14:49 | 20 November 2020

Një person ka marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pranë Bill Klintonit.

Policia e Kosovës ka thënë për gazetën infokus se qytetari është dërguar për tretman mjekësor.

Sipas policisë aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:00 dhe kanë qenë të përfshira tri automjete./Gazeta inFokus/

Të tjera