Lajme

Detaje nga plagosja e të martës në Prishtinë  

Autori: Gazeta inFokus 10:57 | 11 September 2019

Është plagosur një person si pasojë e të shtënave nga një veturë në të cilën gjendeshin tre persona.

Ky rast ka ndodhur të martën në Prishtinë ndërsa të enjten policia jep detaje të reja rreth ngjarjes shkruan Gazeta inFokus.

Personi i plagosur  nga ky rast ka marrë tretmanin mjekësor, dhe më pas është liruar.

Është identifikuar dhe është arrestuar i dyshuari, ndërsa nga vendi i ngjarjes është konfiskuar një gëzhojë e fishekut, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. /Gazeta inFokus

Të tjera