Lajme

Dështon sërish Projektligji për Vlerat e Luftës së UÇK-së

Autori: Gazeta inFokus 11:58 | 17 September 2020

Përsëri ka dështuar votimi për Projektligjin për Vlerat e Luftës së UÇK-së.

Kjo erdhi në mungesë të kuorumit, shkruan Gazeta Infokus.

Në votim nuk morën pjesë LDK dhe Vetëvendosje.

Në votim pjesë morën veç 40 deputet, e që pika në fjalë dotë hidhet sërish në votim në seancën e radhës./Gazeta Infokus/

Të tjera