Lajme

Deri në orën 17:00, asnjë votues në komunën e Zveçanit

Autori: Gazeta inFokus 17:15 | 21 April 2024

Në qendrën e votimit që gjendet në objektin e Komunës së Zveçanit, deri në orën 17:00 nuk ka votuar asnjë qytetarë.

Në këtë qendër votimi të drejtë vote kanë pasur mbi 4000 mijë votues.

Procesi raportohet të ketë shkuar gjithçka në rregull dhe nuk është shënuar asnjë incident.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera