Lajme

Dërgohet në gjykatë për seancë por tenton të arratiset

Autori: Gazeta inFokus 10:37 | 12 January 2020

Një person është dërguar në Pallatin e Drejtësisë në Hajvali, për një seancë gjyqësore, por I njëjti ka tentuar të arratiset.

Rasti ka ndodhur dje pasdite. I njëjti është kapur nga njësitet policore dhe është dërguar në vuajtje të dënimit.

Të tjera