Fokus

Deputetja Rrezarta Krasniqi i bënë një premtim publik Gazetës inFokus

Autori: Ermirë Berisha 23:18 | 19 August 2022

Kryetarja e Komisionit për Integrime Evropiane, deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Rrezarta Krasniqi, i ka premtuar Gazetës inFokus se do ta ftojë në shtëpinë e saj.

Krasniqi për emisionin N’Konak me Islam Morinën, ka treguar se është mjaftë e mirë në përgatitjen e ëmbëlsirave, ku publikisht ka premtuar se do të përgatisë një edhe për Gazetën inFokus.

“Për torte di shumë mirë me i përgatit ndoshta ma mirë se gjanat tjera, kështu që njihem që di me përgatit torte të mira. Shumë shpejt kom me ju ftu do e mbajë premtimin dhe kom me ju ftu”, ka thënë deputetja./Gazeta inFokus/

Të tjera