Rozë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës pozon në bikini

Autori: Gazeta inFokus 12:40 | 23 October 2023

Adriana Matoshi e njohur për për të gjithë edhe si deputete e VV-së, ka postuar disa foto në bikini.

Ajo ka mahnitur audiencën e gjerë me format e trupin që duken në top formë. E veshur me bikini rozë, Adriana duket tejet tërheqëse dhe provocative.

Po ju si i komentoni këto foto:

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera