Lajme

Deputetit të VV’së i vdes nëna

Autori: Gazeta inFokus 10:52 | 05 June 2022

Deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Ardian Golës, i ka vdekur nëna.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, përmes një postimi në Facebook.

“Nane! Ishe shembull i njeriut fjalepak, te dashur e durimtar. Ishe e urte e me zemer te bute. Jo rastesisht nipat e mbesat te thirrnin “halla zemer”. Sepse e tille ishe. Zemer qe reflektonte sall dashni, butesi e urtesi. Dhe e tille u perjetesove ne zemrat tona. U prehsh ne paqen e amshimit hyjnor!”, ka shkruar Gola.

Të tjera