Lajme

Deputeti për krime ndaj shqiptarëve, jep udhëzime për ta masakruar Zaevin dhe Selën (Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:24 | 02 May 2017

Në një video të fundit shihet se si protestuesit hyjnë në Kuvend, dhe pikërisht ishin deputetët e VMRO-së ata të cilët i hapën dyert dhe ata janë Krsto Mukovski dhe Sasho Vasilevski, pa u penguar aspak na sigurimi i Parlamentit dhe disa policë të cilët ishin në hyrjen e Parlamentit.

Më pas shihet se si hapen dyert dhe protestuesit fillojnë të futen brenda, dhe më pas shihet deputeti Vasilevski teksa largohet nga dera e hyrjes, dhe u jep shenjë duke u bërë thirrje për të hyrë.

Pas pamjeve shihet edhe deputeti Johan Tarçulovski, që pretendohet se ai ka dhënë udhëzime për një grup të protestuesve, se si gjejnë Zoran Zaevin dhe deputetë të tjerë nga shumica parlamentare, shkruan Tetova sot.

Momenti kur ai u jep shenjë kriminelëve dhe banditëve maqedonas shihet në minutën 1:59.

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera