Lajme

Deputeti i Vetëvendosjes si Ronaldinho, driblon me topin LIVE në studio televizive

Autori: Gazeta inFokus 23:29 | 10 June 2021

Nesër do të nisë Kampionati Evropian i futbollit “Euro 2020”.

Të gjithë po e presim me padurim, një muaj të gjatë me shumë lojë të mira dhe plot befasi.

Televizionet kanë nisur emisionet sportive me mysafirë të të gjitha fushave.

Deputeti i VV-së, Fitim Uka në RTV Dukagjini ka treguar aftësitë e tij në futboll.

Ai me një driblim si Ronaldinho, ka treguar klasin me topin.

Të tjera