Lajme

Deputeti Çela, pritet t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale abdominale, ka pësuar dëmtime në mushkëri

Autori: Gazeta inFokus 19:53 | 01 March 2024

Deputeti socialist Bujar Çela, ka pësuar dëmtime në mushkëri dhe pritet t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale abdominale.

Ai ndodhet në Spitalin e Traumës në Tiranë, pasi u lëndua si pasojë e një shpërthimi në Lushnje, raporton Top Channel.

Bashkë me të u plagosën me shtatë persona tjerë në magazinën e tij, ku humbën jetën dy persona të tjerë.

-Advertisement-

Çela mbeti i plagosur bashkë me shtatë persona të tjerë në magazinën e tij në Lushnjë, ku humbën jetën dy persona të tjerë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera