Lajme

Deputetes së VV-së i shkon policia në shtëpi, tregon problemin që ka me fqinjen e saj

Autori: Gazeta inFokus 14:46 | 26 September 2021

Deputetja e Lëvizjës Vetëvendosje, njëherit aktore e njohur, Adriana Matoshi, thotë se fqinja e saj ia ka sulmuar qenin me papuqe dhe sipas saj, vajzës së saj i ka thënë “kam me ta pre qenin”.

Në këtë situatë, Matoshi thotë se policia i ka trokitur sot asaj në shtëpi. Ajo ka thënë se të gjithë e dojnë qenin e saj, përveç gruas në fjalë.

Deputetja e Lëvizjës Vetëvendosje, njëherit aktore e njohur, Adriana Matoshi, thotë se fqinja e saj ia ka sulmuar qenin me papuqe dhe sipas saj, vajzës së saj i ka thënë “kam me ta pre qenin”.

Në këtë situatë, Matoshi thotë se policia i ka trokitur sot asaj në shtëpi. Ajo ka thënë se të gjithë e dojnë qenin e saj, përveç gruas në fjalë.

Të tjera