Lajme

Deponohen gati një mijë euro të falsifikuara në një bankë në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 10:53 | 05 July 2024

Policia e Kosovës ka njoftuar për deponimin e gati një mijë eurove të falsifikuara në një bankat në Prishtinë.

“Ankuesja femër kosovare zyrtare e një banke, ka informuar se nga klient janë deponuar 936€ para të falsifikuara”, thuhet në raportin 24 orësh.

Monedhat janë sekuestruar dhe rasti është duke u hetuar.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera