Lajme

Dëmtoi varrezat në Pejë, arrestohet i dyshuari

Autori: Gazeta inFokus 10:09 | 24 May 2023

Të martën një person është arrestuar nën dyshimin se i kishte dëmtuar diza varreza.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti kishte dëmtuar disa varreza”, thuhet në raportimin e Policisë së Kosovës.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Prince Caffe shpërblen Xhemil Skenderin me veturë “Fiat 500”

Të tjera