Rozë

Demi Roz çmend sërish fansat me pozat e fundit

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 23 June 2022

Çdo postim i Demi Roz shkakton tërmet në rrjetet sociale dhe kështu ka ndodhur edhe me publikimin e saj të fundit.

Modelja britanike shfaqet “topless” në Ibiza, ndërsa në plan të parë si gjithnjë ka nxjerrë të pasmet.

Foto që nuk kanë nevojë për shumë komente, të cilat kanë marrë menjëherë qindra dhe mijëra pëlqime nga fansat.

Etiketa:

Të tjera