Rozë

Demi Rose pozon me fustanin shumëngjyrësh, ‘harron’ të vesh sytjena

Autori: Gazeta inFokus 23:48 | 13 August 2020

Demi Rose ka provokuar pa sytjena.

Modelja e famshme, Demi Rose, vazhdon të jetë emri më i komentuar në mediat e huaja dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Duke qenë aktive në rrjete sociale ajo vazhdon të marrë vëmendjen me paraqitjet që bën.

Demi Rose ka pozuar sërish provokuese në fotot e reja që i ka publikuar në Instagram dhe fustani shumëngjyrësh i shkon shumë.

Mirëpo përveç kësaj në sy ra edhe diçka tjetër. Bëhet fjalë për gjoksin dhe faktin se ka ‘harruar’ të vesh sytjena.

Të tjera