Rozë

Demi Rose nxjerr në pah asetet joshëse nga pushimet

Autori: Gazeta inFokus 11:37 | 13 October 2021

Fotografitë e saj racionale janë me bollëk në faqen e saj në Instagram. Dhe, Demi Rose ndau imazhe tjera ndërsa kishte veshur bikini të vogël për disa fotografi të zhurmshme të martën.

Modelja, 26 vjeç, nxori besim teksa shfaqte dekoltenë e saj të madhe, belin e vogël dhe pjesën e pasme të pjeshkës, ndërsa pozonte në diell gjatë pushimeve.

Fotografitë e saj racionale janë me bollëk në faqen e saj në Instagram. Dhe, Demi Rose ndau imazhe tjera ndërsa kishte veshur bikini të vogël për disa fotografi të zhurmshme të martën.

Modelja, 26 vjeç, nxori besim teksa shfaqte dekoltenë e saj të madhe, belin e vogël dhe pjesën e pasme të pjeshkës, ndërsa pozonte në diell gjatë pushimeve.

Flokët e saj të errëta të karamelit ishin të lidhura lartë me fije kaçurrelash që binin poshtë për të përshtatur fytyrën e saj.

Etiketa:

Të tjera