Rozë

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës, zhvishet nudo për të falenderuar fansat

Autori: Gazeta inFokus 21:55 | 10 January 2020

Demi Rose di sesi ti kënaqë fansat e saj. Modelja pasi grumbulloi 12 milionë ndjekjës vendosi të falënderonte në mënyrën që di ajo më mirë.

Demi u zhvesh tërësisht dhe pozoi para kamerës për ti treguar ndjekësve që i do.

Ajo publikoi foton dhe videon në Instagram ku shkruan: “Bukuria qëndron në sytë e atij që e sheh. 12 milionë, ju faleminderit. Ju dua.”

Demi padyshim ndezi rrjetin me imazhet duke ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

Të tjera