Rozë

Demi Rose ngacmon fansat me veshjen rrjetë

Autori: Gazeta inFokus 09:42 | 19 November 2020

Demi Rose e bëri edhe njëherë ‘nxehtë’.

Sa herë që modelja Demi Rose publikon diçka në rrjete sociale, ajo e merr gjithë vëmendjen.

Pozat e fundit me veshje transparente, kanë bërë që ndjekësit ta kthejnë kokën dhe vëmendjen edhe njëherë drejt saj.

“Ndërrimi i pozicioneve për ju🖤”, ka shkruar Demi duke treguar se këto poza po i merr pikërisht për fansat e shumtë që i ka.

Komentet pozitive dhe pëlqimet e panumërta nuk munguan sërish.

Të tjera