Rozë

Demi Rose dëshmon edhe njëherë që është një nga femrat më seksi në planet (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:01 | 20 August 2017

Ajo e ka provuar herë pas here se nuk mundet t’i fshehë për një kohë të gjatë format e saj provokuese.

Dhe Demi Rose u kthye të bëjë atë që di të bëjë më mirë teksa ka pozuar e veshur me bikini për një set fotosh në Ibiza 22-vjeçarja, e cila së fundmi është shpallur edhe imazhi më i ri i markës së intimeve Wolf & Whistle, shihet e veshur me një palë bikini të ndara në ngjyrë të zezë, që tregonin në mënyrë perfekte format e saj të famshme.

 

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera