Rozë

Demi Rose çmend ndjekësit me fotografitë e fundit

Autori: Gazeta inFokus 11:08 | 19 November 2020

Demi Rose është shfaqur tejet provokuese.

Modelja e famshme, Demi Rose, njihet për format e përkryera trupore.

Fotot e saj provokuese nuk mungojnë pothuajse asnjëherë, madje ajo shpesh shfaqet lakuriq në fotosesione tejet artistike.

Emri i Demit lakohet edhe kur nuk zhvishet. Së fundmi ajo është fotografuar nga prapa duke ecur në rrugë dhe duket seksi.

Të tjera