Rozë

Demi nuk e di ç’do të thotë të mos rrish topless! (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:10 | 16 January 2020

Demi Rose ka hequr dorë nga recipetat. Të paktën kështu na ka lënë të kuptojmë nga postimet e javëve të fundit.

Modelja britanike është shfaqur vetëm topless në fotot e publikuara në Instagram, e jo vetëm.

Në disa prej tyre, ish-e dashura e Tyga shfaqet dhe tërësisht nudo, e kjo duket se është arsyeja pse Demi, tepër seksi, ka tejkaluar 12 milionë ndjekës në një kohë të shkurtër.

 

Të tjera