Rozë

Demi: Jam muza e artistëve! (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:54 | 16 November 2019

“Një artist dhe muza e tij”, kështu shkruan Demi Rose në foton më të fundit të publikuar në Instagram.

Në postim, modelja britanike shfaqet duke pozuar nudo e shtrirë në kanionin e “Gurit të Kuq” në Las Vegas.

Dedikimi mund të jetë edhe në veçanti për mikun e saj fotograf Danny Desantos, por e vështirë të besohet që 24 vjeçarja të mos jetë muza e artistëve të tjerë!

Etiketa:

Të tjera