Lajme

Deliu i reagon Kurtit: Gjysmën e mandatit si kryeministër e kaloi me skandale e pa asnjë sukses

Autori: Gazeta inFokus 14:02 | 08 September 2022

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu, ka reaguar ndaj kryeministrit Kurti dhe ministres Nagavci.

Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se është e dhimbshme fushata për të aministuar veten, duke u viktimizuar pas çdo dështimi, derisa ka publikuar foton e tyre në bankat e një shkolle në Podujevë.

Deliu ka thënë se Kurti e kaloi gjysmën e mandatit si kryeministër me skandale, drama e pa suksese.

Postimi i saj i plotë:

E dhimbshme fushata për të aministuar veten, duke u viktimizuar pas çdo dështimi.

Kurti e kaloi gjysmën e mandatit si kryeministër pas asnjë sukses, pa asnjë rezultat, përplot skandale, drama dhe keqqeverisje!

Të tjera