Sport

Delegohen gjyqtarët për ndeshjet e xhiros së 28-të në Superligë

Autori: Gazeta inFokus 17:51 | 08 April 2021

Ndeshjet e xhiros së 28-të në elitën e futbollit kosovar do të zhvillohen këtë të premte, shtune dhe diele, shkruan Gazeta inFokus.

Tashmë për këto takime janë deleguar edhe gjyqtarët që do të ndajnë drejtësinë.

Derbi i kësaj jave ndërmjet Llapit dhe Dritës i është besuar Visar Kastratit, i cili do të shoqërohet nga asistentët Granit Hyseni dhe Elvis Bicaj, ndërkohë që Mentor Ajeti do jetë gjyqtar i katërt.

Më poshtë keni delegimin e plotë të gjyqtarëve për takimet e xhiros së 28-të në Superligë./Gazeta inFokus/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të tjera