Sport

Delegohen gjyqtarët e javës së 35-të në Superligë

Autori: Gazeta inFokus 17:29 | 14 May 2021

Java e 35-të në Superligën e Kosovës do të luhet të dielën, shkruan Gazeta inFokus.

Vëmendje merr përballja mes Gjilanit dhe Prishtinës, pasi skuadra nga kryeqyteti mund të shpallet kampione e këtij edicioni.

Gjyqtar i kësaj ndeshje, e cila do të luhet në stadiumin e qytetit në Gjilan në ora 15:00, është caktuar Gramos Shala.

Me poshtë gjeni delegimin e gjyqtarëve për të gjitha duelet e kësaj ajve./Gazeta inFokus/

Të tjera