Rozë

Del momenti i përplasjes se Ganiut dhe Shqipes, pamje të patransmetuara

Autori: Gazeta inFokus 21:29 | 08 December 2023

Një ngjarje e paprecedentë u shënua edhe sot, para pak çastesh në shtëpinë më të famshme në vend “Big Brother VIP Kosova”.

E gjithë skena ka ndodhur mes Ganiut e Shqipes, ku kjo e fundit pas një diskutimi e ka goditur me shishe në shpinë.

Në prime u transmetuan këto pamje të debatit që fillimisht nisi për punë të shtëpisë.

-Advertisement-

“Pijanec i vogël, person i varuar nga pija do veproj në këtë mënyrë, ti je llom nuk merrem me njerëz si puna yte”, tha Shqipja.

Ganiu kërkon ta dij se ku është një maicë e tij.

“Nëse nuk marr një përgjigje do i gjuj teshat”, tha Ganiu.

Ganiu fillon që të gjuaj teshat dhe aty eskalon Shqipja duke e gjuajtur pijë.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Black Friday ne Artmotion

Të tjera