Rozë

Del fotoja 100% nudo e ish-banores së Big Brother Albania (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:43 | 03 May 2017

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, e cila së fundmi njihet edhe si modele, ka rrëmbyer vëmendje e të gjithëve me një fotografi të fundit, ku shfaqet tejet seksi dhe provokuese.

Ajo ka pozuar pothuajse e tëra nudo derisa trupin e saj, fuke filluar nga ekstremitetet, e ka pasur të mbuluar me ca luspa të kaltra. Françeska është e njohur për fotot e saja provokative.

Fotoja e fundit duket se është pjesë e ndonjë fushate të saj të marketingut, ose ndonjë fotosesion, pasi që ajo është realizuar në mënyrë profesionale.

Etiketa:
Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera