Lajme

Deklarohen nga Telekomi për arrestimin e katër zyrtarëve

Autori: Gazeta inFokus 13:55 | 30 March 2021

Nga Telekomi i Kosovës kanë thënë se arrestimet e fundit nga Policia nuk janë bërë brenda Telekomit.

Kështu ka bërë të ditur në një konferencë para mediave, kryetari i Sindikatës së Punëtorëve, Lamih Balaj i cili ka thënë se Telekomi është me drejtësinë dhe që të japin llogari të gjithë ata që i kanë sjellë humbje Telekomit.

“Ende nuk kemi dicka zyrtare mirëpo ne jemi me të gjithë ata që i dërgojnë para drejtësisë njerëz që i kanë sjellë humbje Telekomit”, ka thwnw Balaj./Gazeta inFokus/

 

 

 

Të tjera