Rozë

Dea takon Dorin në dhomën e rrëfimit? Del videoja që nxjerr zbuluar banoren e “BBVA”

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 05 May 2023

Një video që po qarkullon në rrjet duket se nxjerr zbuluar produksionin e BBV.

Bëhet fjalë për Dean ku para një javë ka thënë se në dhomën e rrëfimit ka takuar Dorin.

Kujtojmë që dhe burri i Oltës quhet Dori.

-Advertisement-

Kaq kanë dashur ndjekësit dhe kanë komentuar situatën duke hedhur dyshime se bëhej fjalë pikërisht për bashkëshortin e ish-banorit.

@marly.artist #duet with @Christos-Th@D #foryou #meluizin #bigbrothervipalbania #fyp #luizejlli ♬ πρωτότυπος ήχος – Christos-Th@DAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera