Sport

Delegohen gjyqtarët për javën e 23-të në Superligë

Autori: Gazeta inFokus 17:36 | 04 March 2021

Java e 23-të e elitës së futbollit kosovar do të zhvillohet të premten, shtunën dhe dielën, shkruan Gazeta inFokus.

Tashmë për këtë xhiro janë deleguar edhe gjyqtarët, të cilët do ta ndajnë drejtësinë.

Derbi ndërmjet Prishtinës dhe Llapit i është besuar Mervan Bejtullahut së bashku me ndihmësit Elvis Bicaj dhe Fatlum Jashari, kurse gjyqtar i katërt do të jetë Erdall Zasella.

Më poshtë keni delegimin e plotë të gjyqtarëve që do të ndajnë drejtësinë në ndeshjet e javës së 23-të në Superligë./Gazeta inFokus/

Të tjera