Sport

David Villa me fjalë të mëdha për Ibrahimovicin: Ai është duke bërë gjëra të jashtëzakonshme

Autori: Gazeta inFokus 20:36 | 06 April 2021

Ish sulmuesi i Barcelonës, David Villa, ka folur rreth formës së mirë të sulmuesit, Zlatan Ibrahimovic, shkruan Gazeta inFokus.

Spanjolli ka thënë për suedezin se është duke bërë gjëra të jashtëzakonshme, përkundër moshës së tij.

“Ai është duke bërë gjëra të jashtëzakonshme, ai është spektakular dhe është në të njëjtën moshë me mua”, tha Villa për Sky Sport.

David Villa i dha fund karrierës së tij si futbollist vitin e kaluar, kurse Ibra akoma është duke treguar formë fantastike me Milanin./Gazeta inFokus/

Të tjera