Rozë

David Guetta i lumtur në krahët e të dashurës 24 vjet më të re-Foto

Autori: Gazeta inFokus 15:46 | 14 March 2019

DJ me famë botërore, David Guetta po shijon jetën në Miami. 51-vjeçari nuk mund të heqë duart nga e dashura e tij Jessica Ledon, me të cilën ka shkuar me pushime në plazh.

Çifti është fotografuar duke shkëmbyer puthje e përqafimet jashtë hotelit të tyre me 5 yje në Miami.

Format trupore të 27-vjeçares janë të shkëlqyera dhe doemos marrin vëmendjen e të gjithëve.

Ajo është një aktore kubane, e cila nisi historinë e dashurise me David Guettën në mes të vitit 2015 pa u shqetësuar për diferencën në moshë.

Etiketa:

Të tjera