Sport

David Alaba ‘bombardon’ portën e Barcelonës, shënon super super gol

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 24 October 2021

Barcelona dhe Real Madridi po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 10-të në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Camp Nou’, skuadra e Real Madridit ka kaluar në avantazh në minutën e 32’.

Golin për ‘Los Blancos’ e ka realizuar David Alaba, i cili shënoi një supergol./Gazeta inFokus/

Të tjera