Lajme

Daut Haradinaj të enjten në konferencë për media, shpalos programin për Prishtinën

Autori: Gazeta inFokus 19:21 | 15 September 2021

Kandidati i AAK-së për kryetar të komunës së Prishtinës, Daut Haradinaj, të enjten nis fushatën me prezantimin e programit.

Haradinaj të enjten me 16 shtator, duke filluar nga ora 13:00, prezanton programin elektoral për kryeqytetin.

Ky aktivitet zhvillohet në ambientet e Shtabit Zgjedhor të AAK-së në Prishtinë.

Këtë e kanë bërë të ditur nga Departamenti për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun i AAK-së, të cilët kanë ftuar mediat të marrin pjesë në këtë aktivitet.

Të tjera