Lajme

Daut Haradinaj me përkushtim maksimal në garën për Prishtinën, takime të vazhdueshme edhe gjatë mbrëmjes

Autori: Gazeta inFokus 20:43 | 14 May 2021

Kandidati për kryetar të Komunës së Prishtinës nga AAK, që nga shpallja e kandidaturës së tij është parë me një fushatë intensive.

Në disa foto të siguruara, Haradinaj është parë edhe gjatë orëve të mbrëmjes duke takuar qytetarë në shtabin zgjedhor të AAK-së në Kryeqytet.

Në foto shihet kadidati për Prishtinën Daut Haradinaj dhe njerëz të tjerë me një optimizëm të dukshëm në fytyrat e tyre për t’i dhënë mbështetje të preferuarit të tyre.

Kujtojmë se, Haradinaj gjatë gjithë kohës është duke prezantuar kandidat për Asamblenë e Prishtinës.

Të tjera